Готуємось до ЗНО

Сім ресурсів підготовки до ЗНО

Підготовка до ЗНО відбувається у кожного по-своєму, хтось навчається самостійно, хтось відвідує курси, хто займається з репетитором, а дехто вчиться на онлайн-ресурсах. ZNOCLUB вирішив підібрати 7 ресурсів для перевірки своїх знань з української мови та літератури, які будуть не зайвими у підготовці до ЗНО. 
  1. arealme.com
Онлайн-тест словникового запасу. Доволі простий тренажер, який нещодавно був дуже популярним серед користувачів українського Facebook. Як серйозне джерело підготовки його навряд чи можна розцінювати, але приблизно оцінити багатство свого словника – це завжди цікаво. І не забувайте позмагатись із друзями :)
Комплексний тренажер з української мови. Поєднує компактний виклад теоретичного матеріалу із великим обсягом практичних завдань. Ви зможете перевірити свої знання із фонетики, лексики, орфографії та культури мова. Чудовий додатковий засіб перевірки й засвоєння знань у підготовці до ЗНО з української мови.
Зручний і красивий ресурс із великою базою вправ, головний акцент яких  - допомогти розібратись зі «складними випадками». Часто найбільш поширені помилки із поясненнями ви могли бачити у сторінках соцмереж. Також радимо слідкувати за оновленнями блогу на цьому сайті, де у компактній ілюстрованій викладено багато орфограм.
Інтерактивний додаток з української літератури, який допоможе вам краще засвоїти відповідності між письменниками та їх псевдонімами. Рекомендуємо пройти після створення таблички й для закріплення знань, коли повторюватимете усю програму ЗНО.
Ще один додаток, який знадобиться вам при підготовці до ЗНО з української літератури. Встановіть відповідність між цитатою та літературним героєм – це один із найпопулярніших тестів на ЗНО. Єдиний недолік цього тренажера з української літератури – не всі твори і персонажі стосуються чинної програми. Але повправлятись у знанні української літератури ніколи не завадить.
Одразу два посилання на додатковий спосіб підготовки до ЗНО з української літератури. Вам необхідно встановити відповідність із цитатою та літературною героїнею чи літературним героєм. Недолік такий же, як і в попередньому посиланні.
Чудовий додаток для розширення своїх знань у родо-жанровій специфіці творів української літератури. Підходить не лише для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, а й для навчання у школі.

Дата ЗНО-2018 з української мови


Для даного іспиту в розкладі виділили 24 травня 2018 року 

Яким буде ЗНО в 2018 році?


Максимум первинних балів, які можна отримати за іспит з української мови та літератури, дорівнює 104. Робота пишеться протягом 180 хвилин. Екзаменування з даного предмету не припускає використання додаткових предметів або матеріалів довідкового характеру. Трохи нижче ми опишемо вимоги, що висуваються до учнів, а також перерахуємо розділи, знання яких забезпечить вам високий бал за екзаменаційну роботу. 

Програма ЗНО в частині української мови


Кожному учневі доведеться показати, наскільки успішно він освоїв розділи, присвячені фонетиці, орфоепії та орфографії, опанував лексику і фразеологією, розуміє будову слів і особливості їх утворення, освоїв морфологію і синтаксис. Крім того, для отримання високих балів випускник повинен володіти розвиненою промовою і розуміти стилістику літературної української мови. При перевірці роботи комісія оцінить наступні параметри: 

знання алфавіту, а також правил вимови і чергування звуків;

уміння застосовувати орфоепічні норми розставлення наголосів, розпізнавати орфограми і застосовувати правила;

здатність пояснювати лексичні норми української мови, підбирати слова синонімічного і антонимического характеру, а також грамотно застосовувати фразеологізми;

розуміння будови слів, вміння пізнати однокореневі слова;

здатність до диференціації іменників, прикметників, дієслів, частинок, прийменників, числівників, дієприкметників, дієприслівників і вигуків як частин мови;

оволодіння навичками відмінювання дієслів, відмінювання іменників, прикметників і числівників, а також правильне використання частин мови в мовних конструкціях і розуміння класифікації частин мови;

навички в побудові речень з різним емоційним забарвленням і граматичною будовою, вміння розрізняти речення і словосполучення, здатність розібрати речення на складові частини;

оволодіння навичками перетворення прямої мови в непряму мову;

здатність розпізнавати різні стилі мовлення, а також користуватися засобами мови для досягнення визначених цілей;

вміння запам'ятовувати і ретранслювати зміст прочитаного, відокремлюючи основну думку від другорядних виразів, а також навички критичного осмислення, аналізу та переказу.

Немає коментарів:

Дописати коментар